info@ispguard.com

TEKLİF AL
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane nedeni de bu. Çünkü biliyoruz ki; yalnız bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha iyi olmak için çalışırsınız. ISP Guard ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli çoğu problemle karşılaşıyoruz. Ancak bu problemlerin neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu problemlerin nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve uygulamalı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne biçimde düzenlenirse düzenlensin; şayet o alanda etkin olmak istiyorsanız kesinlikle belli uygulamalar kapsamında disiplinli bir biçimde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını derli topluyor ve proje ekibine dahil bütün çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette ISP Guard’ı farklı kılan bütün özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın